Čitateľský klub

Naši čitateľskí sprievodcovia:

Lenin: Štát a revolúcia
Lenin: Imperializmus
Engels: Vývoj socializmu od utópie k vede
Mao: O kontradikcii
Marx: Mzda, cena, zisk
Marx: Kritika Gothajského programu
Lenin: Detská choroba "ľavičiarstva"
Marx: Kapitál I.

Pridaj sa do Čitateľského klubu!

Ďakujeme za Tvoj záujem zapojiť sa do čitateľského klubu FĽM! Veríme, že sa dozvieš množstvo zaujímavých poznatkov, ktoré využiješ vo svojej revolučnej práci a kto vie, možno sa i rozhodneš pridať do nášho združenia.

Pre ďalší krok stačí vyplniť formulár nižšie. Následne Ťa budeme kontaktovať prostredníctvom mailu a obdržíš link na pripojenie k nášmu Discordu. Po pripojení Ťa prosíme o strpenie, pokým Ti nebude pridelená rola a nebudeš môcť vidieť ostatné kanály mimo uvítacieho.

Ak ešte nemáš Discord a nevieš, ako si ho vytvoriť, inštrukcie môžeš nájsť napríklad tu.

1. na počítači klikni v Discorde vľavo dole na svoju profilovú fotku a zobrazí sa ti okienko, v ktorom uvidíš svoje meno nasledované mriežkou a štvorčíselným kódom. Toto je tvoje používateľské meno.

2. v mobilnej aplikácii treba posunúť prstom zľava doprava a kliknúť na svoju profilovú fotku vpravo dole. Otvorí sa ti menu, v ktorom uvidíš svoje meno nasledované mriežkou a štvorčíselným kódom. Toto je tvoje používateľské meno.

„Už dlhšie sa považujem za ľavičiara, no až prednedávnom som sa odhodlal začať čítať teóriu a poriadne sa vzdelávať. Bol som prekvapený, že niečo takéto na Slovensku vôbec existuje. Bolo to super, teším sa na ďalšie texty a ich objasnenie.“
M.
účastník
„Klub je vedený, dovolím si povedať, veľmi erudovane. A keďže marxistickú analýzu považujem za kľúčovú z hľadiska pochopenia súčasného diania, tento Klub môžem rozhodne iba odporučiť.“
T.
účastník
Zdieľať článok
Návrat hore