Front ľavicovej mládeže ďakuje za každý hlas!

Voľby do NR SR 2020 priniesli mnoho prekvapení.

Ako sa hovorí- sláva patrí víťazom a česť porazeným.

My sa však necítime porazení! Síce hnutie Socialisti.sk nedokázalo nijakým významným spôsobom ovplyvniť výsledok volieb, musíme konštatovať, že za krátky čas, pri mnohých problémoch novovzniknutého hnutia, je to aj tak odvaha a určitý úspech, kedy popri státisícových, ba miliónových kampaniach subjektov, ktoré sa do NR SR nedostali, sme dokázali započať zjednocovanie ľavice a upozorňovať na problémy v spoločnosti, ktoré iní neotvárajú, resp. sa ich boja!

Chce to ešte nejaký ten čas. Presvedčiť ľavicového voliča, že ĽSNS nie je cesta a SMER nie je ľavica, že skutočná ľavica je volič sám! Ten volič, o ktorého hlas sa uchádzame!

Pevne veríme, že tí čo ste nám svoj hlas odovzdali, ste tí ktorí nás nikdy nesklamú. Dôkazom je aj to, že hoci je občianske združenie Front ľavicovej mládeže malým združením, aj tak získalo 1 646 preferenčných hlasov! 

ĎAKUJEME

Pre tých zvedavých len dodáme, že budeme naďalej pokračovať v snahách o zjednotenie ľavice. Vďaka voľbám sme, získali neoceniteľné skúsenosti a mnoho nových mladých ľavičiarov sa k nám hlási. Preto ak máte záujem aktívne, ale aj pasívne sa angažovať a máte 14-30 rokov, ste ľavičiar, neváhajte a pridajte sa! Priložte ruku k dielu- k zjednoteniu a vytvoreniu silnej ľavice!

Formulár nájdete: https://flm.sk/pridaj-sa-k-nam/

BOJ POKRAČUJE! 

Zdieľať článok
Návrat hore