Mladí, voľme na protest!

volby_resizeStanovisko Frontu ľavicovej mládeže k marcovým parlamentným voľbám.

Zo všetkých strán cítime nespokojnosť so súčasným stavom spoločnosti, no zároveň nechuť ovplyvniť ďalšie smerovanie Slovenska.

Touto cestou Front ľavicovej mládeže (FĽM) apeluje na všetkých mladých ľudí, aby svoj hlas 5. marca nezahodili. Aj my, členovia FĽM sme mladí, sme jednými z vás. Stotožňujeme sa s vašou nespokojnosťou, preto vás vyzývame, aby ste v nadchádzajúcich parlamentných voľbách „ukázali červenú“ politickým stranám, ktoré tu strašia už roky a sú zodpovedné za marazmus, v ktorom sa naša vlasť nachádza.

Viacero členov FĽM sa rozhodlo uchádzať o hlasy voličov na kandidátke Komunistickej strany Slovenska. Je to strana, ktorá otvorene hlása skoncovanie s vašimi budúcimi otrokármi, a preto nie je dotovaná žiadnou finančnou skupinou. Komunisti majú vo svojom programe radikálne zmeny spoločnosti, a z toho dôvodu považujeme voľbu KSS za „červenú kartu“ pre politických dinosaurov, poskokov oligarchie a parazitov spoločnosti.

Sme presvedčení, že ak sa komunisti dostanú do parlamentu, dokážu rozvíriť stojaté vody slovenskej politickej scény. Nedajme sa ovplyvniť kúpenými prieskumami a nasaďme skutočnú šťuku do parlamentného rybníka.

5. marca volíme, ale na protest! 5. marca ukážeme politickým dinosaurom červenú! 5. marca budeme voliť mladých na kandidátke KSS!

Artur Bekmatov

predseda Frontu ľavicovej mládeže

Zdieľať článok
Návrat hore